Nyomtatás

Boldogság Iskola

„Arra törekszünk, hogy a Boldogságórák derűs és élménygazdag feladatai, játékai, valamint gyakorlatai fokról fokra kibontakoztassák a derűt és életszeretetet. Gyermekeink így a jövőbe vetett hittel, bátran járják végig a felnőttséghez vezető utat, majd boldogságra képes emberré válhatnak.”

Prof. Dr. Bagdy Emőke, a Boldogságóra program fővédnöke

2018. október 01-én került sor a Boldog Iskola cím átadására a csodálatos és emblematikus Erkel Színházban. Így méltó környezetben ünnepelhettük meg, hogy az idei tanévtől az iskolánk is Boldog Iskola lett. Az átadó ünnepségen Ujjné Muhi Melinda, igazgató és Birinyiné Koroknay Katalin, a boldogságórák helyi koordinátora képviselte az intézményt.

 

A program keretében az alsó tagozatos osztályokban a családi életre nevelés tantárgyba, a felső tagozatos osztályokban az osztályfőnöki órákba került beépítésre a boldogságóra.

 

Bővebb információk az érdeklődőknek: http://boldogsagora.hu/

Időjárás

 

Impresszum

Zempléni Árpád Általános
és Alapfokú Művészeti Iskola
hivatalos honlapja

Felelős kiadó:
Ujjné Muhi Melinda igazgató

Cím:
3907 Tállya, Rákóczi út 16.
Telefon: +36 47 398-050
Fax: +36 47 398-050
E-mail: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.