Nyomtatás

„Makk Marci Tállyán”

Iskolánk, a tállyai Zempléni Árpád Általános Iskola és AMI sikeresen pályázott és 12.000.000 Ft támogatásban részesült, a TÁMOP-3.1.4.C-14-2015—0711 azonosító számú pályázaton. Programunknak a „Makk Marci Tállyán” címet adtuk.

A tervezett és megvalósult projekt fő témakörei az egészségnevelés, a környezettudatos életmódra nevelés, a közlekedési ismeretek gazdagítása volt. Az elmúlt néhány hónapban tanulóink számos programon vettek részt és jelentősen gazdagodott iskolánk eszközállománya. Egészségnap, közlekedési nap, nyári öko tábor, erdei iskola, akadályverseny, tréning fejlesztette a tanulói kompetenciákat. A pedagógus Kollégák továbbképzésen gazdagították ismereteiket. A pályázati támogatásból többek között 20 db kerékpárt és mobil KRESZ pályát vásároltunk, valamint minden tanuló, dolgozó részére a programot népszerűsítő pólót készítettünk.

Újra egy nagyszerű program megvalósításával gazdagodtak diákjaink! Köszönjük a támogatást!

DSCN4446 resize

A fotó az egészségnapon készült Katus Attilával

Időjárás

 

Impresszum

Zempléni Árpád Általános
és Alapfokú Művészeti Iskola
hivatalos honlapja

Felelős kiadó:
Ujjné Muhi Melinda igazgató

Cím:
3907 Tállya, Rákóczi út 16.
Telefon: +36 47 398-050
Fax: +36 47 398-050
E-mail: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.